Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ

Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI


Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Lajmet te Portali

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

LAJMET E UPPz-së

Këtu do të postohet çdo lajm, çdo risi dhe çdo ngjarje tjetër që ndodh brenda objekteve të Universitetit Publik “Ukshin Hotit”-it. Kjo kategori ka për qëllimin postimin e lajmeve rreth universitetit në përgjithësi.
105209Universiteti “Uk...
3rd October 2015, 22:48
Adminstratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Ligjëratat

Këtu do të postohen të gjitha ligjëratat nga të gjitha drejtimet në Universitetin e Prizrenit “Ukshin Hoti”. Postimi i ligjëratave bëhet nga vetë studentët, andaj jo detyrimisht çdo ligjëratë mund të jetë në disponim.
1130Nysret Demaku - ...
27th March 2012, 16:41
ghost_pz1 Shiko mesazhin e fundit
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur