Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Rezultatet e provimit pranues ne Universitetin e Prizrenit 2011-2012

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14868
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Rezultatet e provimit pranues ne Universitetin e Prizrenit 2011-2012   31st July 2011, 18:40

Per ti pare rezultatet e provimit pranues, klikoni ne linkun e meposhtem.


http://www.uni-prizren.com/?cid=1,15,149


URIME ATA QE JANE PRANUAR!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.forumotion.net
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 12894
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e provimit pranues ne Universitetin e Prizrenit 2011-2012   26th September 2011, 13:21

Lista per afatin e dyt kur del .. ju lutem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kosovare morina
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 8
Pikët e grumbulluara : 11744
Reputacioni : 0
Join date : 23/08/2011

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e provimit pranues ne Universitetin e Prizrenit 2011-2012   26th September 2011, 18:40

lista per afatin e dyt kur del ju lutem .. tregoni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidane
Student i ri
Student i ri
avatar

Numri i postimeve : 10
Pikët e grumbulluara : 11572
Reputacioni : 0
Join date : 24/09/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Fizike-Kimi

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e provimit pranues ne Universitetin e Prizrenit 2011-2012   27th September 2011, 11:01

a kan dal bre rezultatet e afatit tdyt..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidane
Student i ri
Student i ri
avatar

Numri i postimeve : 10
Pikët e grumbulluara : 11572
Reputacioni : 0
Join date : 24/09/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Fizike-Kimi

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e provimit pranues ne Universitetin e Prizrenit 2011-2012   27th September 2011, 11:35

a ka mundsi dikush mem tregu qysh me dergu ni mesazh..dhe si hapen mesazhet private.dhe nese ka mundsi me fol me administratorin???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 12894
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e provimit pranues ne Universitetin e Prizrenit 2011-2012   27th September 2011, 13:23

Me sa degjova un rezultatet e afatit te dyt dalin neser!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kaltrina
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 5
Pikët e grumbulluara : 11738
Reputacioni : 0
Join date : 22/08/2011

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e provimit pranues ne Universitetin e Prizrenit 2011-2012   27th September 2011, 14:56

Gashi une sot isha ne fakultet dhe than qe mas ores 3 kurse ty te paskan than neser nese mundesh tme tregosh qe barem te tmos shkoj edhe njeher deri en fakultet e kam pak larg
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14868
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e provimit pranues ne Universitetin e Prizrenit 2011-2012   27th September 2011, 15:43

Keshtu degjova edhe une sot, qe mas ores tre, ama per ma sigurt lereni neser.

P.S. Me vjen mire qe ju shoh ketej.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.forumotion.net
arian
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 1
Pikët e grumbulluara : 11546
Reputacioni : 0
Join date : 27/09/2011

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e provimit pranues ne Universitetin e Prizrenit 2011-2012   27th September 2011, 20:20

[b][i]kur i qitni rrezulltatetet e afatit dyt ????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 12894
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e provimit pranues ne Universitetin e Prizrenit 2011-2012   28th September 2011, 14:03

Tash kan dal rezultatet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14868
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e provimit pranues ne Universitetin e Prizrenit 2011-2012   28th September 2011, 15:05

Rezultatet mund ti shihni te tema e re e postuar ne forum, me titull

"Rezultatet e provimit pranues ne Universitetin e Prizrenit 2011/2012 Afati i dyte"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.forumotion.net
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 12894
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e provimit pranues ne Universitetin e Prizrenit 2011-2012   30th September 2011, 22:35

Mbylle këtë temë, dhe besoj se ai moderatori që ka ky forum e din detyrën e vet.
Kjo temë duhet të mbyllet!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
vrifaj
Middle-Bachelor
Middle-Bachelor
avatar

Numri i postimeve : 120
Pikët e grumbulluara : 12718
Reputacioni : 17
Join date : 23/03/2011
Age : 26
Location : C:
Drejtimi : Informatik

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e provimit pranues ne Universitetin e Prizrenit 2011-2012   30th September 2011, 23:57

Sepse nuk jam për gjithë forumin, flm për për rikujtimin e detyrave.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14868
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e provimit pranues ne Universitetin e Prizrenit 2011-2012   1st October 2011, 09:13

Tema do te qendroje edhe disa dite e hapur, per arsye se ka shume qe si kane pare rezultatet, apo ka te tjere qe deshirojne te shikojne se kush eshte pranuar e kush jo.

Vrifaj nuk eshte moderator ne kete hapesire, andaj nuk mund ta beje kete.


Konkursi i ri per moderatore, do te hapet pas nje kohe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.forumotion.net
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 12894
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e provimit pranues ne Universitetin e Prizrenit 2011-2012   1st October 2011, 13:25

Ti e mbyll temen per mos te dhen pergjigje te reja kuptove?
Tema mbyllet dhe te tjeret nuk mund te shkruajn por mund te lexojn.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14868
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e provimit pranues ne Universitetin e Prizrenit 2011-2012   1st October 2011, 14:29

Gashi e shoh qe keni eksperience te mire ne forum.

Mirepo nuk e mbyll temen tani, sepse siq mund ta veresh edhe vete, ka shume studente qe regjistrohen dhe nuk dijne te perdorin. Ka te tjere qe rastesisht mesohen te postojne, andaj ka qe mund te bejne ndonje pyetje.

Mendoj se edhe per pak kohe, duhet t'u leme hapesire.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.forumotion.net
arnisa
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 3
Pikët e grumbulluara : 9678
Reputacioni : 0
Join date : 05/10/2012

MesazhTitulli: A del lista per kanditatet qe kan konkuruar ne drejtimin matemtike informatike ???????????e nese osht kja qka ndosh per ata qe nuk ju figuron emri??????????   5th October 2012, 15:26

Gashi shkruajti:
Lista per afatin e dyt kur del .. ju lutem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arnisa
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 3
Pikët e grumbulluara : 9678
Reputacioni : 0
Join date : 05/10/2012

MesazhTitulli: nuk po di ,ndoshta edhe stresi e spo muj me e vertetu amo a dalin listat e reja a jan dal ??   5th October 2012, 15:29

Admin shkruajti:
Gashi e shoh qe keni eksperience te mire ne forum.

Mirepo nuk e mbyll temen tani, sepse siq mund ta veresh edhe vete, ka shume studente qe regjistrohen dhe nuk dijne te perdorin. Ka te tjere qe rastesisht mesohen te postojne, andaj ka qe mund te bejne ndonje pyetje.

Mendoj se edhe per pak kohe, duhet t'u leme hapesire.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
arnisa
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 3
Pikët e grumbulluara : 9678
Reputacioni : 0
Join date : 05/10/2012

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e provimit pranues ne Universitetin e Prizrenit 2011-2012   5th October 2012, 17:22

Ku mundem me i pa rezultatet e ketij afati,kane thene qe do te dalin me 5 tetor.Pres pergjigjje.Po me intereson drejtimi Matematike-Informatike.
Faleminderit paraprakisht.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14868
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e provimit pranues ne Universitetin e Prizrenit 2011-2012   7th October 2012, 12:09

Ketu mund ti gjeni per te gjitha rezultatet:


http://uni-prizren.com/?cid=1,98
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.forumotion.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rezultatet e provimit pranues ne Universitetin e Prizrenit 2011-2012   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rezultatet e provimit pranues ne Universitetin e Prizrenit 2011-2012
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» “Demokracia në Veprim” jep rezultatet preliminare
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Çerkin Bytyçi: Në Hoçë të Qytetit, fshat në afërsi të Prizrenit
» Me rastin e dilindjes me 24.06.2011 CIKËL POETIK NGA LULJETA SHALA

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: