Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Fjale te urta

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14568
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Fjale te urta   5th September 2011, 11:13

Loje shume e mire.

Une filloj nje fjale te urte, dhe tjetri duhet te gjeje pjesen tjeter te fjales se urte.

Pas kesaj, postuesi, le po ashtu nje fjale te urte per anetarin e radhes.

Ok, fillojme me nje te lehte.

Pune pune nate e dite.................................


Anetari tjeter, duhet te gjeje pjesen e dyte te fjales se urte, dhe te veproje njejte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.forumotion.net
vrifaj
Middle-Bachelor
Middle-Bachelor
avatar

Numri i postimeve : 120
Pikët e grumbulluara : 12418
Reputacioni : 17
Join date : 23/03/2011
Age : 26
Location : C:
Drejtimi : Informatik

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta   10th October 2011, 12:11

Që të shohim pakës dritë.


Në mëngjes ka 4 këmbë, në mesditë ka 2 dhe në mbrëmje ka 3...................
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14568
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta   11th October 2011, 14:29

ne mbremje ka 3 kembe.


Njeriu neper periudha.

Kur lind fillon te ece me duar dhe me gjunje, pastaj rritet dhe ec ne kembe, normal, dhe kur te plaket fillon te mbahet me nje bastun.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.forumotion.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14568
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta   16th October 2011, 13:28

Kush ka frikë nga hija e tij ...................................
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.forumotion.net
vrifaj
Middle-Bachelor
Middle-Bachelor
avatar

Numri i postimeve : 120
Pikët e grumbulluara : 12418
Reputacioni : 17
Join date : 23/03/2011
Age : 26
Location : C:
Drejtimi : Informatik

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta   16th October 2011, 18:42

Kush ka frikë nga hija e tij , të mos tundet nga vendi
Atë që të qëllon me gurë..................
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14568
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta   16th October 2011, 19:59

Atë që të qëllon me gurë, mos e qello me buke.

Ai qe di me se shumti..................
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.forumotion.net
ruvejda
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 51
Pikët e grumbulluara : 11109
Reputacioni : 0
Join date : 06/11/2011

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta   7th November 2011, 14:16

Ai qe di me se shumti flet me se paku.

Degjo shtate a tete dhe perseri................................
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14568
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta   7th November 2011, 15:16

Degjo shtate a tete dhe perseri bej si di vete! :O
Kur dashuria don te flase, mendja.................
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.forumotion.net
ruvejda
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 51
Pikët e grumbulluara : 11109
Reputacioni : 0
Join date : 06/11/2011

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta   7th November 2011, 16:42

Kur dashuria don te flase, mendja duhet te heshte.″Pyetni të diturit, rrini me të urtët dhe .................................................
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14568
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta   7th November 2011, 20:04

E urte kjo: Pyetni te diturit, rrini me te urtet dhe shoqerohuni me te varferit.

Kush nuk e urdheron dot veten ......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.forumotion.net
ruvejda
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 51
Pikët e grumbulluara : 11109
Reputacioni : 0
Join date : 06/11/2011

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta   7th November 2011, 22:38

Kush nuk e urdheron dot veten pajtohet lehte me te keqen
Kush u dogj nga qulli.................
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14568
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Fjale te urta   20th November 2011, 10:23

Kush u dogj nga qulli, i fryn edhe kosit.....
Me mikun ha e pi, por.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.forumotion.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fjale te urta   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fjale te urta
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Entela Safeti Kasi:Fjalë te Lirisë
» 30 FOTOT MË PREKËSE TË TË GJITHA KOHËRAVE
» Avni Hupi:Dy fjale per fisin Hupi
» Këshillë nga Daut Demaku
» Fjalë të Urta - Maturia; Besimi; Vepra

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Hapësirë e lirë :: Lojëra, quize dhe humor-
Kërce tek: