Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shtyhet mbajtja e provimeve dhe aktiviteteve tjera edhe për një javë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14568
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Shtyhet mbajtja e provimeve dhe aktiviteteve tjera edhe për një javë   13th February 2012, 16:19

Shtyhet mbajtja e provimeve dhe aktiviteteve tjera edhe për një javëNjoftohen studentët dhe profesorët e Universitetit të Prizrenit se mbajtja e provimeve si dhe aktivitetet tjera të parashikuara të mbahen nga data 13.02.2012, për shkak të kushteve të këqija atmosferike, shtyhen edhe për një javë, përkatësisht deri më 20.02.2012 (të hënën).

Për orarin e mbajtjes së provimeve dhe aktiviteteve tjera që janë paraparë të mbahen gjatë kësaj kohe, do të njoftoheni me kohë.

12.02.2012 Zyra për Informim

Prizren

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.forumotion.net
 
Shtyhet mbajtja e provimeve dhe aktiviteteve tjera edhe për një javë
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shokolata, bombonë e ëmbëlsira tjera!
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Shkrime nga Xun Çetta:Ndodhi edhe kjo
» Dyshohet se me armën që u vra Xhemajl Mustafa, u plagosën edhe Fetah Rudi e Ejup Visoka
» Nuk heqin dorë nga greva edhe pse janë të rraskapitura

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: