Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Etika ne biznes dhe pergjegjesi - Bahrie Besimi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14868
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Etika ne biznes dhe pergjegjesi - Bahrie Besimi   19th November 2011, 17:44

Ketu do te mund t'i shkarkoni ligjeratat ne lenden Etika ne biznes dhe pergjegjesi, te prof. Bahrie Besimi.


Ne qofte se nuk jeni i regjistruar apo i identifikuar, nuk mund ti merrni ligjeratat.Ligjerata 1
Attachments
Etika ne Biznes dhe Pergjegjesia Sociale kapitulli 1 ll.t.pptx
You don't have permission to download attachments.
(196 Kb) Downloaded 23 times
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.forumotion.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14868
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Etika ne biznes dhe pergjegjesi - Bahrie Besimi   19th November 2011, 17:48

ETIKA DHE ARSYETIMI MORAL
Attachments
Etika dhe arsyetimi moral.pptx
You don't have permission to download attachments.
(1.5 Mb) Downloaded 13 times
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.forumotion.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14868
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Etika ne biznes dhe pergjegjesi - Bahrie Besimi   19th November 2011, 17:49

VAZHDIMI I KAPITULLIT TE II-te
Attachments
vazhdimi i kapitullit te dyte.pptx
You don't have permission to download attachments.
(119 Kb) Downloaded 12 times
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.forumotion.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14868
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Etika ne biznes dhe pergjegjesi - Bahrie Besimi   19th November 2011, 17:50

KAPITULLI I 3-te
Attachments
kapitulli i 3-t.pptx
You don't have permission to download attachments.
(114 Kb) Downloaded 11 times
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.forumotion.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14868
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Etika ne biznes dhe pergjegjesi - Bahrie Besimi   19th November 2011, 17:52

TREGU DHE ETIKA
Attachments
tregu dhe etika.pptx
You don't have permission to download attachments.
(118 Kb) Downloaded 11 times
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.forumotion.net
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14868
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Etika ne biznes dhe pergjegjesi - Bahrie Besimi   19th November 2011, 17:53

KAPITULLI 5
Attachments
kapitulli i 5.pptx
You don't have permission to download attachments.
(256 Kb) Downloaded 11 times
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.forumotion.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Etika ne biznes dhe pergjegjesi - Bahrie Besimi   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Etika ne biznes dhe pergjegjesi - Bahrie Besimi
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fjalë të Urta - Maturia; Besimi; Vepra

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: Ligjëratat :: Administrim Biznesi :: Viti 2-
Kërce tek: