Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pagesa e semestrit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14568
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Pagesa e semestrit   3rd November 2011, 22:20

Pagesa e semestrit te trete, do te filloj nga java e ardhshme, ndersa afati i ardhshem per paraqitjen e provimeve do te jete nga janari.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.forumotion.net
mia
Student i ri
Student i ri


Numri i postimeve : 18
Pikët e grumbulluara : 11058
Reputacioni : 0
Join date : 07/11/2011

MesazhTitulli: Re: Pagesa e semestrit   8th November 2011, 10:12

Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Pagesa e semestrit
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Lajmet te Portali :: LAJMET E UPPz-së-
Kërce tek: