Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cfare mendoni rreth orarit?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14868
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Cfare mendoni rreth orarit?   13th October 2011, 20:35

Besoj se tashme te gjithe e keni marre orarin/

A ju pershtatet ky orar dhe cfare verejtje keni?

Komentoni...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.forumotion.net
Gashi
Super Master
Super Master
avatar

Numri i postimeve : 868
Pikët e grumbulluara : 12894
Reputacioni : 18
Join date : 26/09/2011
Age : 26
Location : Prizren
Drejtimi : Software Design

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni rreth orarit?   15th October 2011, 22:14

Orarin e kishim ne grupe,, per ma shum i papershtatshem sepse ne cilin do grup nje ore e kishe ne 12:00 pastaj oren e dyt nga 16:00, dmth vet Universitetit te detyron gjat atyre dy oreve sa pret te sillesh neper rrug ose te futesh ne nje kafene:P sa e kot kjo !!
Se mund te ndodh qe dikush vjen nga fshatrat ose nga nje qytet tjeter.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14868
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni rreth orarit?   16th October 2011, 11:12

Ashtu ka qene edhe me neve ne vitin e pare, studentet qe kane udhetuar eshte dashur te presin me ore ne qytet, per ligjeraten e radhes ne mbremje.


Orari im eshte shume i papershtatshem, po thuajse te gjitha lendet qe i kam kete semester, me bie t'i mesoj ne dy dite, dy dite te tjera pushim, se bashku me te dielen, dhe ne dy dite nga nje ligjerate.... shpresoj te nderrohet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.forumotion.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni rreth orarit?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfare mendoni rreth orarit?
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Një orë mësimi në një shkollë të mesme amerikane, rreth krijimtarisë së shkrimtares Kozeta Zylo
» Enver Bytyçi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Kleriku arab: Toka nuk rrotullohet rreth diellit
» Anton Nikë Berisha: Rreth disa shkarjeve të dr. Shaban Sinanit për këngët tona kreshnike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Hapësirë e lirë :: Chit-chat-
Kërce tek: