Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cfare pritni nga UPz?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14868
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Cfare pritni nga UPz?   7th October 2011, 19:29

Ky eshte viti i dyte qe eshte hapur Universiteti Publik i Prizrenit, dhe si fillim po perballet me mjaft probleme dhe parregullesi..

Ju si studente, cfare pritni nga fakulteti dhe cfare mendoni rreth gjerave qe po ndodhin?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.forumotion.net
Kreshnik1990
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 40
Pikët e grumbulluara : 11553
Reputacioni : 0
Join date : 05/10/2011
Age : 27
Location : Gjakove
Drejtimi : Teknologji Informative

MesazhTitulli: Re: Cfare pritni nga UPz?   8th October 2011, 00:03

Mendoj se qdo fillim e ka nje nisje te vshtire,kshtu qe edhe Uppz e ka kete fat,e me kalimin e kohes besoj qe gjithqka do vije ne vendin e vet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
vrifaj
Middle-Bachelor
Middle-Bachelor
avatar

Numri i postimeve : 120
Pikët e grumbulluara : 12718
Reputacioni : 17
Join date : 23/03/2011
Age : 26
Location : C:
Drejtimi : Informatik

MesazhTitulli: Re: Cfare pritni nga UPz?   8th October 2011, 00:09

Me gjithë vështirësitë mendojë që do të bëhet Universiteti më i mirë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14868
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Re: Cfare pritni nga UPz?   8th October 2011, 00:20

Shpresojme qe koha ta bej te veten...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.forumotion.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare pritni nga UPz?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfare pritni nga UPz?
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyçi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Hapësirë e lirë :: Chit-chat-
Kërce tek: