Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI
Pershendetje vizitor i nderuar

Forumi UPPZ eshte forum i kushtuar studenteve te Fakuktetit te Prizrenit, dhe ju sigurisht nuk jeni i regjistruar, ose ne qofte se jeni i regjistruar, atehere duhet te identifikoheni.

Per ta bere kete, klikoni ne njeren nga poshte.

Regjistrimi nuk ju merr kohe me shume se 30 sec.

Me respekt, staffi i UPPZ
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI

Viti Akademik 2017-2018
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si te promovoni vetveten

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Adminstratori
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1038
Pikët e grumbulluara : 14568
Reputacioni : 49
Join date : 17/02/2011
Age : 27
Location : Prizren
Drejtimi : Administrim Biznesi

MesazhTitulli: Si te promovoni vetveten   2nd October 2011, 08:42

Si të promovoni vetveten

Më posht do te lexoni disa nga këshillat tona, se si duhet promovuar veten tuaj kur ju jeni duke perpiluar CV-në.


Promovoni veten tuaj


Beni CV-në tuaj një document marketingu

Promovoni vetveten sa më mirë te punëdhënësi përmes CV-së tuaj

Mani në mend:

Mos promovimi I vetvetës – është shumë negative d.m.th duhet të flitni për veten, por duke u bazuar në fakte.

Promovim i mirë – është shëndërrimi negativë në pozitiv

Promovimi I keq- është tepër I pa besueshëm dhe I pa dëshiruar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://uni-prizren.forumotion.net
 
Si te promovoni vetveten
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» DERI KUR TË MIRREMI ME VETVETEN E JO ME ARMIKUN E VËRTETË..?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Universiteti i Prizrenit UKSHIN HOTI :: Hapësirë e lirë :: Këshilla për studentët-
Kërce tek: